R67-11D10-24
- Manufacturer Part Number:
- R67-11D10-24
- Part of Description:
- RELAY-VLTG MONITOR 24VDC
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 240VAC/30VDC
- Voltage - Supply :
- 24VDC