FLV-FX143R
- Manufacturer Part Number:
- FLV-FX143R
- Part of Description:
- COAXIAL RED 143MM X 143MM 3.7W
- Color :
- Red
- Height :
- 0.394" (10.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 5.630" (143.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 3.937" (100.00mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 3.7 W
- Product Status :
- Active
- Type :
- Coaxial
- Width :
- 5.630" (143.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 3.937" (100.00mm)