FLV-FP130W
- Manufacturer Part Number:
- FLV-FP130W
- Part of Description:
- RING SHADOWLESS WHITE 130MM 8.1W
- Color :
- White
- Height :
- 1.457" (37.00mm)
- Inner Diameter :
- 3.937" (100.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 5.118" (130.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 4.724" (120.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 8.1 W