FLV-DL15060B
- Manufacturer Part Number:
- FLV-DL15060B
- Part of Description:
- BAR LIGHT BLUE 150MM 13.6W
- Color :
- Blue
- Height :
- 0.984" (25.00mm)
- Inner Diameter :
- 4.252" (108.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 5.906" (150.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 5.669" (144.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 13.6 W