FLV-DL12060W
- Manufacturer Part Number:
- FLV-DL12060W
- Part of Description:
- LOW ANGLE RING WHITE 120MM 12.7W
- Color :
- White
- Height :
- 1.181" (30.00mm)
- Inner Diameter :
- 2.638" (67.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 4.724" (120.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 4.528" (115.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 12.7 W