FLV-DD70W
- Manufacturer Part Number:
- FLV-DD70W
- Part of Description:
- DOME LIGHT WHITE 70MM 2.3W
- Color :
- White
- Height :
- 1.250" (31.75mm)
- Inner Diameter :
- 1.654" (42.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 2.756" (70.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 1.772" (45.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 2.3 W