FLV-DD150W
- Manufacturer Part Number:
- FLV-DD150W
- Part of Description:
- DOME LIGHT WHITE 175MM 17.9W
- Color :
- White
- Height :
- 3.276" (83.21mm)
- Inner Diameter :
- 5.906" (150.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 6.890" (175.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 4.567" (116.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 17.9 W