FLV-BR48031R
- Manufacturer Part Number:
- FLV-BR48031R
- Part of Description:
- BAR LIGHT RED 480MM X 31MM 18W
- Color :
- Red
- Height :
- 0.709" (18.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 18.898" (480.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 17.717" (450.00mm)
- Power Dissipation (Max) :
- 18 W
- Width :
- 1.220" (31.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 0.984" (25.00mm)