FLV-BR21230R
- Manufacturer Part Number:
- FLV-BR21230R
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- BAR LIGHT RED 212MM X 30MM 7W
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 0.748" (19.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 8.346" (212.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 7.874" (200.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- 7 W
- Product Status :
- Active
- Type :
- Bar
- Width :
- 1.181" (30.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 0.984" (25.00mm)