3Z4S-LT MSLL-CW109
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MSLL-CW109
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- RING LIGHT WHITE 136MM
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 1.575" (40.00mm)
- Inner Diameter :
- 4.291" (109.00mm) Dia
- Length :
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- 5.354" (136.00mm) Dia