3Z4S-LT MSCL-CR39
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MSCL-CR39
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- COAXIAL RED 38MM X 70MM
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 1.535" (39.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 1.496" (38.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Coaxial
- Width :
- 2.756" (70.00mm)