3Z4S-LT MEBL-CR10080
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MEBL-CR10080
- Part of Description:
- BACKLIGHT RED 132MM X 120MM
- Color :
- Red
- Height :
- 0.315" (8.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 5.197" (132.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 3.937" (100.00mm)
- Width :
- 4.724" (120.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 3.150" (80.00mm)