3Z4S-LT MDRL-CUV31
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDRL-CUV31
- Part of Description:
- RING ULTRAVIOLET LIGHT 66MM
- Color :
- Ultraviolet (UV)
- Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Inner Diameter :
- 1.220" (31.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 2.598" (66.00mm) Dia