3Z4S-LT MDRL-CR50
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDRL-CR50
- Part of Description:
- DIRECT RING LED RED 90MM
- Color :
- Red
- Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Inner Diameter :
- 1.969" (50.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 3.543" (90.00mm) Dia