3Z4S-LT MDRL-CR35
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDRL-CR35
- Part of Description:
- DIRECT RING LED RED 70MM
- Color :
- Red
- Height :
- 0.866" (22.00mm)
- Inner Diameter :
- 1.378" (35.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 2.756" (70.00mm) Dia