3Z4S-LT MDRL-CR31
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDRL-CR31
- Part of Description:
- DIRECT RING LED RED 66MM
- Color :
- Red
- Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Inner Diameter :
- 1.220" (31.00mm) Dia
- Outer Diameter :
- 2.598" (66.00mm) Dia