3Z4S-LT MDRL-CR16
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDRL-CR16
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- DIRECT RING LED RED 48MM
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 0.591" (15.00mm)
- Inner Diameter :
- 0.630" (16.00mm) Dia
- Length :
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- 1.890" (48.00mm) Dia