3Z4S-LT MDBL-CW70
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDBL-CW70
- Part of Description:
- BACKLIGHT WHITE 100MM X 72MM
- Color :
- White
- Height :
- 1.181" (30.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 2.756" (70.00mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Width :
- 2.835" (72.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 2.756" (70.00mm)