3Z4S-LT MDBL-CW180100
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDBL-CW180100
- Part of Description:
- BACKLIGHT WHITE 130MM X 182MM
- Color :
- White
- Height :
- 1.181" (30.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 5.118" (130.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 3.937" (100.00mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Width :
- 7.165" (182.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 7.087" (180.00mm)