3Z4S-LT MDBL-CR70
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MDBL-CR70
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- BACKLIGHT RED 100MM X 72MM
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 1.181" (30.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 2.756" (70.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 2.835" (72.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 2.756" (70.00mm)