3Z4S-LE-MEBL-CB145
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LE-MEBL-CB145
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- BACKLIGHT BLUE 185MM X 195MM
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Blue
- Height :
- 0.315" (8.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 7.283" (185.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 5.709" (145.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 7.677" (195.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 5.709" (145.00mm)