LEDWLA580AD6-XQ
- Manufacturer Part Number:
- LEDWLA580AD6-XQ
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering Corporation
- Part of Description:
- VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
- Manufacturer :
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 1.374" (34.90mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 24.449" (621.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 22.835" (580.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Bar
- Width :
- 2.340" (59.44mm)