LEDBR80X80M
- Manufacturer Part Number:
- LEDBR80X80M
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering Corporation
- Part of Description:
- PRESENCEPLUS 80 X 80 MM RING LIG
- Manufacturer :
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Blue
- Height :
- Inner Diameter :
- 1.799" (45.70mm)
- Length :
- 3.437" (87.30mm)
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Square
- Width :
- 3.437" (87.30mm)