LEDWR80X80W
- Manufacturer Part Number:
- LEDWR80X80W
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering Corporation
- Part of Description:
- PRESENCEPLUS 80 X 80 MM RING LIG
- Manufacturer :
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 0.700" (17.78mm)
- Inner Diameter :
- 1.800" (45.72mm) Dia
- Length :
- 3.430" (87.12mm)
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Square
- Width :
- 3.430" (87.12mm)