LEDRA80X80W
- Manufacturer Part Number:
- LEDRA80X80W
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering Corporation
- Part of Description:
- PRESENCEPLUS 80 X 80 MM AREA LIG
- Manufacturer :
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 1.000" (25.40mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 4.346" (110.40mm)
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 3.646" (92.60mm)