LEDWA62X62M
- Manufacturer Part Number:
- LEDWA62X62M
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering Corporation
- Part of Description:
- PRESENCEPLUS 62 X 62 MM AREA LIG
- Manufacturer :
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 0.580" (14.73mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 2.630" (66.80mm)
- Length - Emitting Surface :
- 2.200" (55.88mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Square
- Width :
- 2.630" (66.80mm)
- Width - Emitting Surface :
- 2.200" (55.88mm)