ANPD050-30
- Manufacturer Part Number:
- ANPD050-30
- Installation Distance :
- 55.0mm
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Visual Field (Max) :
- 30.0mm x 25.0mm
- Visual Field (Min) :
- Voltage - Supply :
- 24VDC