ANPD050-15
- Manufacturer Part Number:
- ANPD050-15
- Installation Distance :
- 60.0mm
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Visual Field (Max) :
- 15.0mm x 12.0mm
- Visual Field (Min) :
- Voltage - Supply :
- 24VDC