UMA-36-24-1
- Manufacturer Part Number:
- UMA-36-24-1
- Part of Description:
- SAFETY MAT 36X24 M8 BLK 100M
- Cable Length :
- 5.12" (130.0mm)
- Length :
- 24.00" (609.6mm)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Width :
- 36.00" (914.4mm)