UMA-48-48-1
- Manufacturer Part Number:
- UMA-48-48-1
- Part of Description:
- SAFETY MAT 48X48 M8 BLK 100M
- Cable Length :
- 5.12" (130.0mm)
- Length :
- 48.00" (1219.2mm)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Width :
- 48.00" (1219.2mm)