UMA-30-30-1
- Manufacturer Part Number:
- UMA-30-30-1
- Part of Description:
- SAFETY MAT 12X60 M8 BLK 100M
- Cable Length :
- 5.12" (130.0mm)
- Length :
- 30.00" (762.0mm)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Width :
- 30.00" (762.0mm)