CLOUD15-P20
- Manufacturer Part Number:
- CLOUD15-P20
- Manufacturer/Brand:
- 7STARLAKE
- Part of Description:
- RUGGED PANEL COMPUTER WITH INTEL
- Manufacturer :
- 7STARLAKE
- Product Category :
- Industrial PCs
- Approval Agency :
- CE, FCC
- Core Processor :
- Intel® Xeon® E3-1505 2.8GHz, 4 Core
- Display Type :
- 15" Touchscreen
- Expansion Type :
- PCIe
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Memory :
- DDR4 (32GB Max Capacity)
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Operating System :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Product Status :
- Active
- Storage :
- SSD, 2TB
- Type :
- Panel PC
- Voltage - Supply :
- 18 ~ 36VDC