APNL22W03
- Manufacturer Part Number:
- APNL22W03
- Part of Description:
- AcuPanel-22 All-in-one 22" PC
- Core Processor :
- Intel® Core™ i7 1.8GHz, 4 Core
- Memory :
- DDR (32GB Installed)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Storage :
- SSD, 512GB
- Voltage - Supply :
- 9 ~ 36VDC