APNL22W01
- Manufacturer Part Number:
- APNL22W01
- Part of Description:
- AcuPanel-22 All-in-one 22" PC
- Core Processor :
- Intel® Celeron® J1900 2.0GHz, 4 Core
- Memory :
- DDR (8GB Installed)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Storage :
- SSD, 128GB
- Voltage - Supply :
- 9 ~ 36VDC