APN12SD01
- Manufacturer Part Number:
- APN12SD01
- Part of Description:
- AcuPanel-12 All-in-one 12" PC
- Core Processor :
- Intel® Celeron® J1900 2.0GHz, 4 Core
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Voltage - Supply :
- 9 ~ 36VDC