PPC-6121-R8IAU
- Manufacturer Part Number:
- PPC-6121-R8IAU
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- 12.1" PANEL PC WITH 8TH GENERATI
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Industrial PCs
- Approval Agency :
- CCC, CE, cULus
- Core Processor :
- Supports Intel® Core™ i/Celeron® up to 3.1GHz
- Display Type :
- 12.1" Touchscreen
- Expansion Type :
- M.2, PCIe
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Memory :
- Supports DDR4 SODIMM (32GB Max Capacity)
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Operating System :
- Supports Windows 10, Linux
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Storage :
- Supports SATA, mSATA
- Type :
- Panel PC
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC