UTC-120HP-WUS1E
- Manufacturer Part Number:
- UTC-120HP-WUS1E
- Part of Description:
- 21.5" FHD, PCAP, I5-8365UE, 8G R
- Core Processor :
- Intel® Core™ i5-8365UE 1.1GHz, 4 Core
- Display Type :
- 21.5" Touchscreen
- Memory :
- DDR4 (8GB Max Capacity)
- Operating System :
- Supports Windows 10, Linux
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 35°C
- Voltage - Supply :
- 12VDC