UTC-120GP-WUS1E
- Manufacturer Part Number:
- UTC-120GP-WUS1E
- Part of Description:
- 21.5" FHD, PCAP, N4200, 4G RAM,
- Core Processor :
- Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
- Display Type :
- 21.5" Touchscreen
- Memory :
- DDR3L SODIMM (4GB Installed)
- Operating System :
- Supports Windows 10, Android, Linux
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Voltage - Supply :
- 12VDC