AWHA1C050
- Manufacturer Part Number:
- AWHA1C050
- Manufacturer/Brand:
- Panasonic - ATG
- Part of Description:
- 5" WHA1 ADVANCED TOUCHSCREEN
- Manufacturer :
- Panasonic - ATG
- Product Category :
- Human Machine Interface (HMI)
- Case Color :
- Display Type :
- Color
- Features :
- Memory Card Interface
- For Use With/Related Products :
- Multiple Manufacturer, Multiple Product
- Ingress Protection :
- IP66 - Dust Tight, Water Resistant
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Size - Display :
- 5.0"
- Type :
- Touchscreen
- Voltage - Supply :
- 24VDC