P1611100
- Manufacturer Part Number:
- P1611100
- Part of Description:
- CONTROL PROCESS REL OUT 85-250V
- Display Characters - Height :
- 0.299" (7.60mm), 0.200" (5.10mm)
- Input Range :
- 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
- Output Type :
- Relay (3)
- Panel Cutout Dimensions :
- Square - 45.00mm x 45.00mm
- Voltage - Supply :
- 85 ~ 250VAC