SW493001000
- Manufacturer Part Number:
- SW493001000
- Part of Description:
- PID CONTROLLER SYROS 48X96, UNIV
- Display Characters - Height :
- 0.713" (18.10mm)
- Input Range :
- 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
- Output Type :
- Solid State
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 92.80mm x 45.60mm
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 240VAC