IDSS-08-D-28.38
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-28.38
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 28.38"
Length :
2.36' (720.85mm)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)