IDSS-08-D-19.00-T-P08-G-B07
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-19.00-T-P08-G-B07
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 19.00"
Color :
Gray, Ribbon
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Position #8 Polarization
Length :
1.58' (482.60mm)
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)