AKT7213100
- Manufacturer Part Number:
- AKT7213100
- Manufacturer/Brand:
- Panasonic - ATG
- Part of Description:
- CONTROL TEMP/PROC 24V DIN RAIL
- Manufacturer :
- Panasonic - ATG
- Product Category :
- Controllers - Process, Temperature
- Communications :
- Control Method :
- On/Off, Proportional (PID)
- Display Characters - Height :
- 0.291" (7.40mm), 0.291" (7.40mm)
- Display Type :
- LED - Dual Color Characters
- Features :
- Ingress Protection :
- Input Range :
- -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC