IDSS-08-D-04.01
Manufacturer Part Number:
IDSS-08-D-04.01
Part of Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 4.01"
Length :
0.334' (101.85mm, 4.01")
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)