C200HW-PD024
- Manufacturer Part Number:
- C200HW-PD024
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation and Safety
- Part of Description:
- POWER SUPPLY MODULE 24V
- Manufacturer :
- Omron Automation and Safety
- Product Category :
- Controllers - PLC Modules
- Features :
- Output Capacity (5VDC, 4.6A, 30W)
- For Use With/Related Products :
- C200H, CS1 Series
- Mounting Type :
- Backplane
- Number of Inputs and Type :
- Number of Outputs and Type :
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Power Supply Module
- Voltage - Supply :
- 24VDC