GLY39N05
- Manufacturer Part Number:
- GLY39N05
- Part of Description:
- FIXED IND 39NH 300MA 800MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 300 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 800mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.8GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.037" (0.95mm)
- Inductance :
- 39 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Q @ Freq :
- 11 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Tolerance :
- ±5%