IDSD-33-D-02.60-G
Manufacturer Part Number:
IDSD-33-D-02.60-G
Color :
Gray, Ribbon
Length :
0.217' (66.04mm, 2.60")
Number of Positions :
66
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)