PE-0402CD9N5JTG
- Manufacturer Part Number:
- PE-0402CD9N5JTG
- Part of Description:
- FIXED IND 9.5NH SMD
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.61mm)
- Inductance :
- 9.5 nH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
- Tolerance :
- ±5%