IDSD-30-D-106.50
Manufacturer Part Number:
IDSD-30-D-106.50
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
8.88' (2.71m)
Number of Positions :
60
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)